Gündoğdu Mobilya | Duvar Kağıdı, Yatak Odası Modelleri, Oturma Grubu, Duşakabin, Fayans ve Mobilya Dekorasyon

Yorum Yok
Anasayfa > Gündoğdu Mobilya

Gündoğdu Mobilya

Gündoğdu Mobilya’ya gelin ve beklentilerinizi karşılayacak bir ürün gamını karşınızda görme imkanı yakalayın. Evinizi mi yenilemek istiyorsunuz? Ya da evlilik hazırlığımı yapıyorsunuz? O halde hemen Gündoğdu Mobilya şubelerinden birine uğrayın ve size uygun olan ürünlerden birini seçme fırsatı bulun.

Gündoğdu Mobilya, 70’li yılların başından itibaren sektörde yükselme gösteren bir firma olmaktadır. İlk olarak Trabzon’da küçük bir atölye mağazası olarak sektöre giriş yapan Gündoğdu Mobilya, 1993 yılında 15.000 m2’lik mağaza alanına kavuşmuş ve bunun ardından Türkiye genelinde ki birçok şehirde şubeler açmaya başlamıştır.

Diğer yandan kısa zaman içerisinde bünyesinde Fabrika Satış Mağazaları’na ulaşan Gündoğdu Mobilya, şu an için sektörün öncü markalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli ürünleri ve alanında uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet sunan Gündoğdu Mobilya, tüm ürünlerini Karadeniz, Marmara, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu Bölgeleri üzerinde bulunan Fabrika Satış Mağazaları sayesinde herhangi bir aracı firma kullanmadan son tüketiciye ulaştırmaktadır.

Gündoğdu Mobilya bünyesinde yer alan ürünler nelerdir?

Birbirinden farklı birçok çeşit ürününü kalite standardının altına düşmeden tüketiciye ileten Gündoğdu Mobilya, bünyesinde yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, koltuk takımları, oturma grubu takımları, köşe koltuk takımları, kanepe, yatak, baza ve başlık, düğün paketleri, aksesuar ve modül takımları gibi birçok ürün bulundurmaktadır.
Gündoğdu Mobilya ürünlerini daha yakından görmek için sizlere sunduğumuz bu adresten firmanın resmi internet sayfasına giriş yapabilir ve ardından firma bünyesinde yer alan tüm ürünleri inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Yine Gündoğdu Mobilya’nın ana merkezi olan Trabzon şubesinin 0090 462 444 19 85 ve 0090 462 711 14 10 numaralı hatlarından firma hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya ürünleri ile siz de beklentilerinizin ötesinde dünya kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bellona Oturma Grupları başlıklı makalemizde bellona, bellona koltuk ve bellona mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Diğer Yazılar

Bkz. , , , ,
Yorum bırakırsanız minnettar kalırız


yedi − = 5